Özel Güvenlik Hizmeti Danışmanlığı

SGM Özel Güvenlik Hakkımızda

SGM Özel Güvenlik olarak müşteri odaklı çalışan personelimiz ile kusursuz güvenlik için her zaman yanınızdayız.
Özel Güvenlik Hizmeti Danışmanlığı

SGM Özel Güvenlik Hakkımızda

SGM Özel Güvenlik olarak müşteri odaklı çalışan personelimiz ile kusursuz güvenlik için her zaman yanınızdayız.

SGM Özel Güvenlik, uzman çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

SGM Özel Güvenlik, çalışanlarıyla birlikte, faaliyet gösterdiği alanlarda iş ortakları için güvenilirlik, devamlılık, saygınlık çerçevesinde çalışmaktadır. İyi niyetle yapılan bir yanlış yerine, işin gereklilikleri ile en iyiyi sunmak görevimizdir.

Firmamız, çalıştığı tüm alanlarda; çalışanlarıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, kalite standartlarına uygun çalışmak ve hizmeti en iyi şekilde vererek büyümeyi hedeflemektedir.

Önceliğimiz müşterilerimiz
İş ortaklarımıza, çalıştığımız alanlarda değer katmak, beklentilerine hızlı ve doğru cevap verebilmek, kalite ve devamlılığı arttırarak hizmet vermek önceliğimizdir.

Çalışmalarımızda en iyiyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda yaptığımız işlerde, çalıştığımız alanlarda; müşterilerimizden gelen bildirimlere hızlı cevap vermek, müşterilerimizle alanda beraber çalışmak farkımızı ortaya koymaktadır.

Sermayemiz insanımızdır
Yaptığımız çalışmalarda kalitemiz çalışanlarımızla başlar. Çalıştığı alanda yapacağı işe hâkim, en iyi personeli, en doğru işe belirlemek, eğitimler ile desteklemek, yeteneklerinde, yaratıcılığından azami faydalanmak, çalışma performansını arttırmak, kendini geliştirmesine imkân tanımak, takım ruhu ve yardımlaşma ile en iyi çalışma koşullarını oluşturmak, firmamızın devamlılığı sağlamak için çizdiğimiz yoldur.

Verimlilik en önemli amacımızdır
Kaynakları en doğru şekilde kullanmak öncelikli amacımızdır

Çalıştığımız alanda sürekliliği sağlamak, çalışanlarımızı teşvik etmek, iş ortaklarımızla zamanı doğru planlayarak, verimli çalışmanın yollarını sunmak ve kaynakları doğru yönetmek öncelikli amacımızdır.

https://sgmozelguvenlik.com.tr/wp-content/uploads/2019/12/logo-yan.png

İş ortağınız olalım!İletişim Bilgilerimiz

SGM Özel Güvenlik hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.
Adres
İstasyon Mah. Yarımburgaz Cad.
İstasyon 24 Evleri No: 31-91
Küçükçekmece / İstanbul
Telefon
0212 830 77 68
0536 061 88 00
0542 714 20 55
0541 471 33 37
Email
bilgi@sgmozelguvenlik.com.tr
https://sgmozelguvenlik.com.tr/wp-content/uploads/2019/12/HAKKİMİZDA4.jpg

Misyon - Vizyon

  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz

Kendine özgü sistemi uygulamak suretiyle; Daima yaratıcı ve yenilikçi, müşterilerine hizmet vermekten zevk alan, ekip çalışmasına inanan, alternatif sunan, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, müşterilerimizin ekonomik menfaatlerini de göz önünde bulunduran, planlı ve programlı hizmetler sunarak mutlu müşterilere ulaşkmaktır

Emniyeti sağlamak için en iyi yol olan, bir savunma oluşturmak, projelerin gerçekleştirilmesinde sürdürülebilirlik, etkinlik, toplumsal sorumluluk, cesaret, katılımcılık, şeffaflık, paylaşıma açıklık, gönüllülük, işbirliği, etik gibi değerleri tüm aşamalarda gözeterek sorunların çözümüne somut katkılar yapan, ölçülebilir sonuçlar üretmek ve bu hizmetleri faaliyete geçirmek.

BİZE KOLAYCA ULAŞABİLİRSİNİZİş ortağınız olalım!
Sizi Arayalım

SGM Özel Güvenlik hizmetleri hakkında ön bilgi için formu doldurabilirsiniz. Detaylı bilgi için sizi arayalım!
İletişim BilgilerimizAdres
İstasyon Mah. Yarımburgaz Cad. İstasyon 24 Evleri No: 31-91 Küçükçekmece / İstanbul
Bizi nerede bulabilirsiniz?
https://sgmozelguvenlik.com.tr/wp-content/uploads/2019/12/turkiye.png
Bizi Takip EdinSosyal Medya Hesapları
Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerinden Bizimle İletişime Geçebilir Ve Aynı Zamanda Hizmetlerimizi Yakından Takip Edebilirsiniz.