https://sgmozelguvenlik.com.tr/wp-content/uploads/2019/12/hastane.png

Eğitim ve Sağlık
Kurumu Güvenliği

SGM Özel Güvenlik, konusunda uzman, eğitilmiş personelleriyle kurum anlayışı doğrultusunda hizmet vermektedir.
Tecrübeli ve Yenilikçi Uzman Ekip

Güvenlik Danışmanlığı Özel Koruma Hizmeti

SGM Özel Güvenlik yılların vermiş olduğu tecrübe ve günümüz şartlarına uyum sağlayan yenilikçi yapısı ile güvenlik konusunda sizlere yardımcı oluyor
SGM Özel Güvenlik, uzman ve eğitimli kadrosuyla güvenliğinizle ilgili tüm soru ve sorunlarınızın çözümünde size hep en yakın ve en makul olmayı hedeflemektedir.

Sağlık Kurum ve Kuruluşları Güvenliği

HASTANE GÜVENLİĞİ : Sağlık hizmeti veren kurum ve kuruluşlara özel güvenlik faaliyetleridir. Hastaneler teşhis, tedavi ve rehabilitasyon olmak üzere sağlık hizmeti veren, hastaların uzun veya kısa süreli tedavi gördükleri yataklı kuruluşlardır. Hastaneler birer hizmet organizasyonlarıdır, karmaşık yapılı sistemlerdir. Hastaneler 7 gün 24 saat hizmet veren organizasyonlardır. Dolayısıyla sektör, içinde pek çok riski barındırmaktadır. Sağlık hizmeti sunumunda hasta ve çalışanların zarar görmesine yol açabilecek her türlü işlem ve süreçler ile ilgili alınacak tedbir ve iyileştirme uygulamalarına yönelik faaliyetleri gerçekleştirmek amacıyla, hastane iç düzenlemelerini yapmak ve tedbirleri almakla yükümlüğü ile güvenlik hizmetlerinin sağlanmasıdır.

SGM Özel Güvenlik, konusunda uzman, eğitilmiş personelleriyle hastaların, hasta yakınlarının, refakatçilerin, hastanede çalışanların huzur ve güvenliğinin sağlanması, hastaneye gelen kişilerin yönlendirilmesi, hastane bahçesinde park ve trafiğin düzenlenmesi, hastane demirbaş ve sarf malzemelerinin korunması, kötü niyetli kişilerin genel huzuru bozmasının engellenmesi sağlamaktadır.

Eğitim Kurumu Güvenliği

Üniversite Güvenlik Hizmetleri, Kolej Güvenliği, Eğitim Kurumları Güvenliği ve Okul güvenlik hizmetleri konusunda uzman bir şirket olan SGM Özel Güvenlik, uyguladığı okul güvenlik modeli ile okul ile ilgili fiziki güvenliği artırıcı önlemler de saptanarak okulların güvenliklerinin sağlanması için, okul giriş ve çıkış kontrolü, okul katlarının güvenliği, öğrenci güvenliği ve kontrolü, yangın güvenliği ve dışarıdan yetkisiz kişilerin okula girişini engelleyici tedbirleri alan, okul güvenliği hizmetlerinde tecrübeli bir güvenlik firmasıdır.

Firmamız tarafından Risk analizi analizi yapılan okul çevre duvarları, Kamera sistemi, Yangın ve Alarm sistemleri, aydınlatma sistemleri vs. etmenler ve risk faktörleri değerlendirilerek, okul yönetimi ve gerekirse emniyet müdürlükleri ile koordinasyonu sağlar ve bu amaçla gerekli belge ve raporları inceleyerek, kısa (özet) ve uzun (detaylı) okul özel güvenlik rehberi önerilerinde bulunarak, daha etkin okul güvenliği hizmeti vermeyi amaçlar.

https://sgmozelguvenlik.com.tr/wp-content/uploads/2019/12/SGM-havalimani4-640x933.png
Sizin İçin Başarılı Bir Güvenlik Hizmeti

Özel Güvenlik
Hizmetlerimiz

Otel / AVM /
İş Merkezi Güvenliği

Toplu Konut /
Site Güvenliği

Güvenlik Danışmanlığı
Özel Koruma Hizmeti

Eğitim / Sağlık
Kurumu Güvenliği

Metro / Terminal
Havalimanı Güvenliği

Organizasyon
Güvenliği

Stadyum ve Spor
Müsabakaları Güvenliği

Fabrika ve
Şantiye Güvenliği

İletişim BilgilerimizAdres
İstasyon Mah. Yarımburgaz Cad. İstasyon 24 Evleri No: 31-91 Küçükçekmece / İstanbul
Bizi nerede bulabilirsiniz?
https://sgmozelguvenlik.com.tr/wp-content/uploads/2019/12/turkiye.png
Bizi Takip EdinSosyal Medya Hesapları
Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerinden Bizimle İletişime Geçebilir Ve Aynı Zamanda Hizmetlerimizi Yakından Takip Edebilirsiniz.